10 Haziran 2011 Cuma

Mövenpick Dondurma Günleri Devam Ediyor

Dondurmaya yer bırakın!
Dondurma tutkunlarından büyük ilgi gören Mövenpick® Dondurma Günleri 12 Haziran’a kadar devam ediyor!
İlk defa gerçekleşecek olan Mövenpick® Dondurma Günleri, birbirinden farklı dondurmalı lezzetler, çeşitli aktivite ve sürprizlerle bu haftasonu da devam ediyor.

İsviçreli gurme dondurma ustası Mövenpick®, Türkiye’de bir ilke imza atan Dondurma Günleri ile, birbirinden farklı dondurmalı lezzetler ve çeşitli aktivitelerle dondurma tutkunlarına sürprizlerle 12 Hazirana’a kadar devam ediyor.
İlk defa düzenlenen ve dondurma severlerin büyük ilgi gösterdiği Mövenpick® Dondurma Günleri, 3-12 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da Bağdat Caddesi, Ulus, Nişantaşı, İstiklal Caddesi, Cihangir, Pera, Palladium ve Akmerkez Alışveriş Merkezleri, Bebek ve sahil şeridindeki 30’un üzerinde seçkin restoran, café ve bar gibi lezzet noktasını kapsıyor.
Mövenpick® Dondurma Günleri katılımcısı restoran, café ve barlar, özel olarak hazırladıkları tariflerini ve dondurmalı menülerini etkinlik süresince misafirlerine sunmaya devam ediyorlar. Aşşk Café, Bebek Otel, Bistro 33, Celine’s Café & Grill, Cookshop, Faros Restaurant, Grissini, Hardal, Hayal Kahvesi, Ist Cafe, Junction Pera, Kahvedan, Kırıntı, La Sirene, Mirror, Mövenpick Otel, Pasta Presto, S Café, TXM People’s Café Brasserie, Zanzibar ve Palladium AVM’de yer alan Mövenpick Kiosk gibi pek çok seçkin mekan Mövenpick® Dondurma Günleri’ne katılan 30 nokta arasında yer alıyor.

Bu haftasonu Kör Tadım, Yemek Kursları ve Farklı Gastronomik Deneyimler
Mövenpick® Dondurma Günleri, 11 Haziran Cumartesi günü Palladium AVM’deki Mövenpick Kiosk’unda düzenlenecek Kör Tadım (Blind Tasting) gibi farklı gastronomik deneyimlerle dolu. Etkinlikler ayrıca 10 Haziran Cuma günü Garanti Hobimle Mutluyum Lezzet Okulu ve 12 Haziran Pazar günü Delicatessen’de dondurmanın farklı yanlarını keşfedeceğiniz yemek kurslarına da ev sahipliği yapıyor.

1 yorum:

marifet ellerimizde dedi ki...

MERHABALAR ...ETKINLIGE MINNOSLARIM VARKEN KATILMAM MUMKUN DEGIL AMA SIZI IZLEYECEGIM..ZATEN AIRFRYERIDA IZLEMISTIM 1 HAFTA ONCE ALDIM..UMARIM MEMNUN KALIRIM ...BENDE BLOGUMA BEKLIYORUM .SEVGILER:))))))