13 Ocak 2012 Cuma

Lezita ile Herkes Mutfağının “Pratik Şefi” Oluyor “Hayatın Lezzeti” sloganı ile gıda sektörüne lezzetli, kaliteli ve güvenli ürünler sunan Lezita pratik, kolay ve kısa sürelerde hazırlanabilen ürünlerini Pratik Şef grubunda topladı. Lezita bundan böyle çıtır kaplamalı çeşitlerini, köfte, burger ve döner gibi ürünlerini Pratik Şef ürün grubu altında sunacak.


 Lezita, herkesi içindeki pratik şefi keşfetmeye davet ediyor. Yeni Pratik Şef ürün grubunda Lezita’nın kolay ve pratik bir şekilde hazırlanabilen, güvenli ve sağlıklı çok çeşitli ürünlerini bulmak mümkün.

 
Pratik Şef ürün grubunda Lezita’nın modern ve son teknolojilerle, yüksek hijyen standartlarında üretilen çıtır kaplamalı pratik ürünleri, köfteleri ve geleneksel döner ürünleri yer alıyor. Hijyenik ve sağlıklı malzemelerden el değmeden üretilen ürünler, üretimin her aşamasında uzman gıda mühendisleri tarafından kontrolden geçiriliyor.

 
Lezita’nın Türk mutfağına yenilikçi, lezzetli, sağlıklı ve yaşamı kolaylaştırıcı ürünler sunma hedefinin bir parçası olan Pratik Şef Kaplamalı Ürün Grubu Lezita Schnitzel, Nugget, Cordon Bleu ürünlerinden oluşuyor. Pratik Şef Döner Grubu’nda ise Döner Pişmiş ve Piliç Döner var. Pratik Şef Köfte Grubu’nda Lezita Adana, Parmak, Kasap, Misket ve Kadınbudu köfteler sunuluyor. Bunlara ek olarak Piliç Burger de Pratik Şef ürün grubunda hayata kolaylık ve lezzet sunmaya devam ediyor. Lezita’nın Pratik Şef lezzet çeşitliliği içerisinde karar vermek vakit alırken, servis etmek sadece 4 dakika sürüyorHiç yorum yok: