3 Eylül 2019 Salı

OEYES İp Askılı ElbiseKüçüklüğümde annemin bana diktiği askılı elbiseme benzettiğim için çok sevdim ben bu elbisemi. İp askılı uzun elbisemi hem rengi hem kumaşı hem de modeliyle çok içime sindi. Kadınlar uzun ya da midi elbise giymeyi seviyorlar. 


Bu yazı kendime '' Elbise Yılı '' ilan ettim. İçinde en rahat ettiğim elbiselerle yazın sıcağına dayanabildim de diyebilirim. Bugün sizi çok yeni tanıştığım bir alışveriş sitesi ile tanıştıracağım.  Genelde ilk kez tecrübe edeceğim bir web sayfası ise epey temkinli davranıyorum. Yakın çevremde deneyimlemiş olan varsa onların yorumları benim için önemli. Çünkü yurtdışı alışveriş sitelerinde iade, değişim işlemleri yerli firmalara nazaran daha detaylı prosedürlerle işliyor. Çok şükür ki bugüne kadar hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Sitelerde yer alan ölçü tablolarına bakıp kendi ölçülerinize göre seçim yaptığınızda çok da büyük sürprizler olmuyor.
OEYES firması elbiseden aksesuara, iç çamaşırından çantaya, ev tekstilinden güzellik bakım ürünlerine kadar birçok ürün gamında seçenekler sunuyor. Ben bu askılı elbisem ve 2 elbise daha satın aldım. İlk alışverişimde beni fazlasıyla mutlu etti. Siparişi verdikten sadece 10 gün içinde de kargom sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. 

Sayfada birbirinden güzel elbiseler var, gelecek yaz için şimdi avantajlı satın almak isterseniz benim de size güzel bir indirim kodum var '' ttan15 '' 


OEYES WEB PAGE  https://www.oeyes.com/

DISCOUNT CODE  :   ttan15 

Hiç yorum yok: