9 Haziran 2016 Perşembe

Ankaralı Blogger Anneler Kahvaltıda Buluştuk
Açıkcası Yalın' ın doğumundan sonra  dünya biraz benim için durmuştu. Bir daha asla sanki eski haline gelmeyecek gibi gelmişti hayatımız. Mayıs ayının başında Gülsen arkadaşım mesaj atıp da '' 28 Mayıs için sakın kimseye randevu verme, harika bir sürprimiz var ''  deyince çok heyecanlandım. Veee o gün gelip çatınca aldım yavru kuzuyu yanıma, birlikte ilk anne-bebek etkinliğimize katıldık. 

Sevgili Gülsen Doğan Canan Zerkinli  arkadaşlarımın  organize ettiği Ankaralı Blogger Anneler kahvaltısı Midas Otel 'in ev sahipliğinde otelin içindeki Zeynel Cafe' de yapıldı. Uzun zaman sonra katıldığım ilk blogger etkinliği olduğu için ve de Yalın kuzuyla birlikte katıldığım ilk etkinlik olduğu için çok keyifliydi benim için. Uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımı gördüm, sadece sosyal medyadan tanıdığım arkadaşlarımla da yüzyüze tanışma fırsatı yakaladım. 

Yalın da gayet uslu durarak kahvaltı süresince benim hiç üzmedi. Hatta böyle pozlar bile verdi objektiflere. Tüm etkinlik süresince fotoğraflarımızı çeken Stüdyo L de harika fotoğrafları ile keyfimize keyif kattı.
Birçok değerli firma da hediyeleri ile etkinliğe katkıda bulundular. Hepsine tek tek teşekkür etmek isterim.

Özellikle uzun zamandır evime sokmaktan çekindiğim çamaşır suyu ile tekrar beni barıştırdığı için Vissmate 'e teşekkürler. Kesinlikle hafif kokuları ile çamaşır suyu ile barıştım. Eve temizliğe gelen yardımcım bile bundan sonra Vissmate ürünleri almamı rica etti. Benim tercihim çam kokusu oldu.

Türk kahvesi için Hisar Kahve firması ;

Ara öğünlerde sağlıklı atıştırmalık olarak içebileceğimiz lezzetli içecekleri için Activia ' ya. Benden daha çok Tuğra sevdi diyebilirim, okula beslenme çantasına bile koydum ben. Özellikle çilek-kivi ikilisi favorimiz oldu. 

Şampuan hediyeleri için Revox ' a ; 

Keyifle yapıp bir kedi sahibine hediye ettiğimiz kedi evi için Omo ' ya da ayrıca teşekkürler. Özellikle firmaların böyle hayvanlar ve çocuklarla ilgili sosyal sorumluluk projelerine verdikleri destek beni mutlu ediyor. Teşekkürler Omo …


Kişisel bakım ürünleri hanımların asla vazgeçemediği ürünlerin başında gelmez mi ? Ben kendi adıma evimin her köşesinde kremleri olan biriyim, her çantamda mutlaka el kremim vardır. Gördüğüm her yeni markayı da heyecanla denemeyi severim açıkcası. Mediwell de yeni tanıdığım bir marka olacak,  hediyeleri kişisel  bakım ürünleri ( el- ayak - topuk - dudak kremi ) için teşekkürler ediyorum. 

Happy Cassetto da ev düzenleme ürünleri ile aramızda idi. Fular kullanmayı çok seven biri olarak fular askısı çok işime yaradı. Evin içinde dağınık olan tüm fular ve hatta kravatlar için harika bir düzenleyici oldu. 

Veee evdeki çikolata aşıklarını en mutlu eden hediye de Sahi Çikolata' nın Ankara Çikolataları oldu. Artık Ankaralı olduğumuza göre çikolatamız da Ankara olacaktı elbette :)))

Mis kokulu ferah kolonyaları için kolonya diyince ilk akla gelen firma olan Selin Kolonya' ya ;

Evdeki hassas ciltli büyük abimiz için çok severek kullandığım temizleme jeli ve günei koruyucu kremleri için Bioderma ' ya ;

Kucak seven küçük kuzu için uzun süredir almayı düşündüğüm slingi hediye eden MissBebek firmasına da özel teşekkürler ederim. 

Yine küçük kuzu için en önemli şeylerden biri elbette ki anne sütü. Doğumdan beri biraz sıkıntılı bir durum bizim için anne sütü. Maalesef ki istediğim kadar sütüm olmuyor. Bir dolu şey denedim süt artırmak için. Mami Power da anne sütü artırıcı içecekleri ile biz annelere destek oldu. Açıkcası etkinlik sonrası ilk denediğim ürün oldu ve çok sevdim ben. Süt artırma çabasında olan annelere de tavsiye etmeye başladım bile. 

Ve bir süredir  gördüğüm tüm şık sofraların en büyük destekçisi Lav bizim etkinliğimize de şık hediyeleri ile katıldı. Etkinliğin hemen ertesi günü Pazar kahvaltı soframı da renklendirdi. Etkinliğin mimarı arkadaşlarım Sevgili Canan ve Gülsen' e teşekkürlerimi gönderiyorum. En kısa zamanda tekrar bir araya gelebileceğimiz keyifli etkinliklerde buluşmak dileğiyle. 

3 yorum:

Deneyimli Anne dedi ki...

Gerçekten güzel bir gündü "iyi ki çağırmışlar iyi ki katılmışım" diyorum ben de.

Yasemin dedi ki...

Çok keyifli geçmiş belli. Bebek doğduktan sonra, böyle etkinliklere katılmak gerçekten keyifli olmalı, ev ortamından hem uzaklaşmış olunuyor hem de sevdiğin kişileri görme imkanı oluyor

denizzeynep dedi ki...

Çok güzel bir etkinlikti.. Seni görmek de ayrıca güzeldi :)