22 Mayıs 2020 Cuma

3 Aldım 2 Ödedim

İnsanoğlu yaşadığı her olaydan kendine ders çıkarmaya, rotasını yeniden belirlemeye nasıl da kolay adapte oluyor değil mi? Covid -19 süreci ve neredeyse 3 aydır içinde bulunduğumuz bu karantina süresince birçok alışkanlığımız değişti. Benim gibi online alışveriş konusunda epey cesaretli olanlar için belki süreç çok zorlamadı. Fakat artık görüyorum ki hemen herkes gıdadan tekstile, elektronikten temizliğe çeşitli ihtiyaçları için güvenilir alışveriş siteleri araclığıyla işlerini güvenle hallediyor. Burada beni en zorlayan şey itiraf ediyorum kargoyu beklemek. Heyecanla aldığım şeyin bir an önce elimde olmasını beklemek işin en sabırsız kısmı :)))

Geçtiğimiz haftasonu evde yazlık kışlık değişimi yaptım. Giyilmeyen, eskimiş ya da artık bedeni bana uymayan pek çok giysiyi ; ayakkabıyı ve çantayı gardrobumdan çıkardım. Elbette yerlerine yenilerini alma kısmı pek motive edici bu aşamada itiraf ediyorum. Yoksa hala en sevmediğim şeylerden biri yazlık kışlık kıyafet değişimi yapmak zorunda olmak.  Her ne kadar Avm' ler açılmış olsa da ben uzunca süre gitmeyi pek sağlıklı bulmadığımdan ben uzunca bir süre daha alışverişi online yapma konusunda kararlıyım. Zaten satın alma, iade ve beden değişimi konusunda da müşteri memnuniyeti sağlayan firmalar olduktan sonra bu işin hiç de çekinilecek tarafı kalmıyor.  Ben kıyafet alışverişim için nette dolaşırken harika bir sayfa  keşfettim. Taksim Pazar  sitesinde fiyatları görünce  bu yazı ağırlıklı olarak evde geçireceğimizi de düşünerek kendime  tiril tiril giyebileceğim elbiseler seçtim.  Çantalarda da  3 al 75 TL öde kampanyasını görünce dayanamadım tabii , çantaları da stokladım.  Kadınlar için çantanın fazlası olmaz, özellikle yazın  en severek kullandığım çapraz çantalarda harika modeller ve desenler var. Tek çanta fiyatına tam 3 çanta aldım hem de . Eğer çanta ihtiyacınız varsa bence bu kampanya bitmeden faydalanın derim. 
Sitede en ilgimi çeken kampanyalardan bir diğeri de tabii ki ayakkabı kampanyasıydı. Hangi kadın ayakkabı diyince kayıtsız kalabilir ki ?  3 ÇİFT Kadın ayakkabısı sadece 75 TL  desem herhalde hiç kimse buna arkasını dönüp gitmez. Çok trend modeller ve renk skalası da oldukça geniş. Ben kendim için mor ve somon rengi 2 tane bez ayakkabı seçtim , anneme de yeşilinden aldım. Sitenin ürün gamı çok geniş. Aradığım her şeyi bulduğum bir sayfa oldu. Toplamda 150 TL ve üzeri alışverişimde de kargo ücreti ödemeden çok ekonomik bir alışveriş yapmış oldum. Sizlerle de paylaşmak istedim özellikle çünkü çocuk giyiminden , ev tekstiline kadar çok ürün yelpazesi var. Bir sonraki alışverişimde nevresim takımları ve bornoz setlerine bakıp çocuklar için kışlık pijama alacağım. 1 yorum:

EĞİTİM PINARI dedi ki...

İyi Bayramlar, en güzel bayram mesajlarını okumak ve değerli yorumlarınızı almak üzere sizi blogummda görmekten mutluluk duyacağım.