19 Haziran 2012 Salı

Ankaralı Bloggerlar Buluştuk


 Ankaralı bloggerlar olarak geçtiğimiz haftasonu Zamane Kahvesinde Beş Çayında buluştuk. İstanbul' dan tanıdığım www.zeynepinevi.com blogunun tatlı sahibi Sevgili Zeynep hepimizi biraraya getirdi. Çok da iyi etti.
İstanbul' dan yıllardır bu buluşmaların tadını bilen biri olarak hoplaya zıplaya gittim desem yeridir.Zamane Kahvesi de mekan olarak gerçekten çok uygundu, hem ferah ve aydınlık hem de beş çayı menüsü ile   kesinlikle çok doğru seçimdi. Ağırlıklı kişisel bloglar, moda ve hobi bloglarının katılımıyla yaklaşık 40 kişi kadardık. Ankara' da daha önceden böyle kapsamlı buluşmalar yapılmadığı için buna bir başlangıç da diyebiliriz. Zeynep' i de bu anlamda kutlamak istiyorum ve kendi adıma teşekkür ediyorum önayak olduğu için. 

Birbirinden şeker birçok arkadaş tanıdım o gün. Ankara' da da bu buluşmaların aynı İstanbul' da olduğu gibi süreklilik kazanmasını diliyorum. Ve daha da büyüyerek ve bu defa haberi olmayan, gelemeyen arkadaşlarımızın da bir dahaki sefere bizlerle olmasını istiyorum. 

Ve bu ilk buluşmaya sponsor olarak her birimize gönderdiği hediyeleri için de Carte D'or firmasına teşekkürler.

Yorum Gönder