23 Mart 2018 Cuma

Kırışıklarıma Savaş Açtım


Her yaşın ayrı bir güzelliği var evet ama hiç birimiz kırışıp buruşmak istemiyoruz. Bu kesinlikle tüm kadınların ortak arzusu. Sürekli bakımlı, sürekli genç ve dinç bir cilt hepimizin hayali. 42 yaşındayım ve benim de artık gizleyemediğim kırışıklarım oluşmaya başladı. Doğanın kanunudur diyip olduğu gibi bırakmıyorum elbette. Onlarla savaşmaya karar verdim. Burada nasıl her şeyimi paylaşıyorsam destek ürünlerimi de paylaştığımı biliyorsunuz artık. Yves Rocher bu anlamda destek aldığım, en güvendiğim marka. Bu tecrübemi de paylaşıp benim gibi kırışıkları ile savaş halinde olanlara biraz bilgi vereyim istedim. 

Bir ürün seçerken, özellikle cildim için kullanacaksam üretici firmanın menşei, güvenilirliği benim ilk araştırdığım şey. Yves Rocher markası 1959 yılında Fransa' nın Bretagne bölgesinde kimyager Yves Rocher tarafından kurulmuş. Ürünlerinin hepsinin içeriğindeki aktif bileşenler firmanın yine aynı bölgedeki organik tarım sahalarında yetiştiriliyormuş. Benim de en çok ilgimi çeken kısmı bu oldu zaten. Hem yetiştirici hem üretici bir firma olarak doğaya da zarar vermeden keyifli güzellik ve bakım ürünleri sunuyor bizlere. Daha önceden birçok farklı ürününü kullanıp memnun kaldığım için
kırışık karşıtı gündüz ve gece kreminde  de tercihim Yves Rocher oldu.

Yine firmanın kendi patentli buluşu olan Doğal Özümseme Yöntemiyle elde edilen %100 bitkisel içerikli bir krem bu kullandığım. Akışkan bir yapısı olması, hem gece hem de gündüz kullanımına da uygun olması benim bu ürünü tercih sebeplerimden biri oldu. İlk kullanımdan itibaren de cildimdeki hafif kırışıklar üzerindeki etkisinden çok memnun kaldım. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve cildimin eskiye nazaran daha yumuşak ve pürüzsüz olduğunu hissediyorum. Düzenli kullanımda daha da faydasını göreceğime inanıyorum. Ürünün içeriğinde paraben, renklendirici ya da hiçbir başka mineral yağ bulunmuyor. Bu da mutlaka cilt bakım ürünü seçerken en fazla önemsediğim kriterlerden biri. 

Yves Roche mağazalarında 9 Nisan' a kadar cilt bakım ürünlerinde kampanya var.  Tüm yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinde %20 indirim var. Ben haftasonu mutlaka Gordion Avm 'deki mağazasına uğrayıp yaşlanma karşıtı gece gündüz kremimi yedekleyeceğim. Kampanyadan faydalanmak ve diğer tüm ürünleri görmek için Yves Roche web sitesini de ziyaret edebilirsiniz. 


2 yorum:

Etimesgut Halı yıkama dedi ki...

ıyı bır sıte teşekkürler.

Etimesgut Halı yıkama dedi ki...

ıyı bır sıte