15 Ekim 2018 Pazartesi

Alyans Modelleri Yenilendi

altınbaş alyans modelleriAksesuar modasındaki değişimler alyans modellerini de etkisi altına alıyor. moda rüzgarlarının ve trendlerin de etkisi ile alyans modelleri büyük bir değişim içerisine girdi. Genel olarak lider markaların yeni koleksiyonlarına göz attığınızda alyansların daha yalın bir form kazanmaya başladığını görebilirsiniz. Daha sade ancak bir o kadar da daha etkileyici bir görünüm sergileyen bu tasarımlar evlilik hazırlığı yapan çiftlerin yakın markajında!

Yeni alyans modelleri için Altınbaş internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Çünkü markanın web adresi üzerinden kullanıma sunduğu bu yeni modeller aslında alyansların nasıl bir değişim içerisine girdiğini de net bir şekilde görmenizi sağlıyor. Tasarımlarda artık çok daha ince bir işçiliğin kullanıldığını belirtebiliriz. Elbette çeşitli işlemeler ile alyanslar daha gösterişli bir form alıyor. Ancak işlemeler çok daha ince ve detaylı olduğundan ortaya daha naif ve daha zarif bir görünüm çıkıyor.

Taşlı Alyans Modellerine Göz Atın!

Kadınlar için dizayn edilen taşlı alyans modellerinde de daha çok sayıda ancak daha küçük ebatlarda parlak taşların kullanıldığını belirtebiliriz. Taşlı alyanslar oldukça zarif bir işleme ile bu yüzük modellerine kazandırıldığında çok daha çekici bir form kazandıkları da aşikar. Bu arada sarı altın ile beyaz altının bir arada kullanıldığı modellerin yenilenen koleksiyonlarda daha fazla kullanıldığını belirtebiliriz.

altınbaş  taşlı alyans modelleri
İki renk arasında kararsız kalanlar için cazip bir seçeneği dönüşen bu modeller de taşlı ya da taşsız olarak dizayn edilebiliyor. Aynı zamanda çiftlerin karşısına iki kategori daha çıkıyor. Bu da parlak ve mat bir görünümdür. Parlak ya da mat görünüm arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Çünkü her iki kategoride de seçenekler son derece fazla ve dolayısıyla çiftler kendi zevklerine uygun modelleri bulmakta asla zorlanmıyor.

Nişan, evlilik ya da söz alyansları olarak incelenebilecek bu tasarımlar için Altınbaş web adresini rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Sitede son derece geniş bir seçenek yelpazesi ile karşılaşmak mümkün oluyor. Beğenilere ve giyim tarzına uygun tasarımları bulmanın keyfini yaşamak da kolaylaşıyor. İkili olarak incelenebilen alyanslar için fiyatların gayet makul olduğundan söz etmek lazım. Her bütçeye uygun bir modeli bulmak hiç zor değil.altınbaş alyans

Yorum Gönder