9 Nisan 2019 Salı

Leopar Baskılı Luvyle CeketimLeopar desenle bu sezon şiddetli bir aşk yaşadım kabul ediyorum. Yıllarca gözümün leopar desen görmek istemediğini düşünürsek benim açımdan epeyce radikal bir karar oldu. Ne oldu nasıl oldu bilmiyorum ama çok da sevdim. Daha şimdiden gardrobuma birçok parça leopar aksesuar ve kıyafet ekledim. 

Bu sezon en sevdiğim parça da bu LUVYLE Leopar Baskılı Ceket oldu. Kesimi, dökümü, kalıbı çok başarılı.  Üzerimde de hafif oturuşu  da hoşuma gitti. Özellikle iç astarının kalitesi harika. 

Yurtdışı alışveriş sitelerinden alışveriş yaparken tereddüt eden ben nasıl olduysa bu konuda da endişelerimi yendim. Luvyle firması da bu anlamda da güvenebileceğiniz bir firma. Siparişimi verdikten çok kısa sürede kargom elimdeydi. Sitede harika bahar indirimleri varken yazlık ihtiyaçlarınız için mutlaka aklınızda olsun.

Ziyaret etmek isterseniz www.luvyle.com  adresine hemen bir bakın. Benim siteden gözüme kestirdiğim birkaç parça var, aşağıya linklerini ekliyorum. Bakın bakalım siz de beğenecek misiniz ?Hiç yorum yok: