25 Eylül 2018 Salı

Arnica Buharlı Ütüler Yaşam Konforunuzu ArtırırÜtü yapmayı artık daha zevkli bir hale getirmek istemez misiniz? Arnica buharlı ütü sayesinde tüm çamaşırlarınızı kısa süre içinde kırışıklıklarla boğuşmadan ütüleme konforuna sahip olabilirsiniz. Arnica ütülerin şok buhar özelliği sayesinde dakikalar içinde en sorunlu kumaşlarda bile kesin çözüm elde ederek sıkıntılı ütü geçmişinizi unutabilirsiniz. Her eve lazım olan ürünler gösterdikleri üstün performans ile yüzünüzü güldürürken, tasarım ve renk seçenekleri ile göz zevkinize de hitap edecektir. Üstün teknoloji özellikleri ile evlerinize konforu getiren Arnica modelleri içinde hem işlevselliği, hem de konforu aynı anda yaşayacaksınız.

Fonksiyonel ve Modern Tasarımlı Arnica Buharlı Ütüler

Ütü yaparken kumaşların parlamasından yakınıyorsanız veya ütülenen yüzeyin yapışması gibi bir problemle karşılaşıyorsanız daha kolay bir ütüleme sürecine sahip olacağınız Enamel tabanlı kazanlı ütü modellerini tercih edebilirsiniz. Arnica markasının sunduğu modellerinin zengin fonksiyonel özellikleri sayesinde damlatma sorunundan da kurtulacaksınız. Anti-drop özelliği ile çamaşırlarda oluşan ve can sıkan lekelenmeleri ortadan kaldırabileceğiniz gibi aynı zamanda ütüleme işlemini daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Tüm yüzeylerde rahatça gezinen ütü modellerinde çamaşırlarınızın durumuna göre sıcaklık derecesini de ayarlayabilirsiniz. Isı ayar düğmelerinin yanı sıra kabloların hareketli olması ve 360 derece dönmesi de her mekânda rahatlıkla ütü yapmanızı kolaylaştıracak ve sıkıntı veren kablo sorunlarından kurtulmuş olacaksınız.

arnica ütü modeli
arnica ütü modeli


En Zorlu Kırışıklıkları Arnica Buhar Kazanlı Ütülerle Yok Edin

İnatçı kırışıklıklarla mücadele süreciniz de artık tarihe karışacak; çünkü Arnica buhar kazanlı ütü modelleri ile takım elbiseleriniz veya ipek kumaşlı giysileriniz bile kısa sürede pırıl pırıl ve kırışıklıklardan arınmış halde giymeye hazır olacaktır. Kumaş pantolonlardaki çift ütü izine de artık şok buhar özelliği olan ütünüzle son verebilirsiniz. Kusursuz çizgiler yapabileceğiniz pantolonlarınızı hem siz, hem de sevdikleriniz gönül rahatlığı içinde giyebilirler. Şok buhar özelliğine sahip Arnica ütülerdeki sprey özelliği, özellikle gömlek ve pantolon gibi ütü izinin belli olmasını istediğiniz giysilerde yarattığı harikalara şahit olacaksınız.

Kireçlenme Lekelerine Arnica Ütülerle Son Verin

Çamaşırlarda ütü esnasında oluşan kireçlenmeye bağlı lekeler can sıkıcı bir duruma yol açıyorsa moralinizi bozmayın; zira Arnika buharlı ütü modellerinin Anti-drop özelliği ve kireçlenmeyi önleyen sistemi sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalkıyor. Isıyı çok daha mükemmel şekilde ileterek kolay ütüleme imkânı sunan modellerde bulunan çift kat seramik tabanın tüm yüzeylerde rahatça hareket etmesi, ütü yaparken daha rahat hissetmenize yol açacaktır. Güvenli kullanımı ile hem evde, hem de iş yerinizde en hassas kumaşlarınızı dahi ısı ayarı seçenekleri ile kusursuz bir görünüme kavuşturabilir, damlama nedeniyle oluşan lekelenmelerden de kurtulabilirsiniz.


arnica ütü
Arnica ÜtüZamandan Tasarruf Etmek İçin Tercih Arnica Ütü

Perde gibi zahmetli kumaşları ütülemek sizi de yoruyor olabilir. Bu noktada dikey ütüleme imkânı sunan Arnica kazanlı ütü modellerini tercih ederek, perdelerinizi askıdayken de ütüleyebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda seyahatlerde de yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürün sayesinde kırışmış elbiselerinizi dakikalar içinde ütüleyebilir ve ütü masasına ihtiyaç duymadan da konforlu bir ütüleme süreci geçirebilirsiniz. 360 derece dönen kablolar sayesinde dar alanlarda dahi mükemmel performans gösteren Arnica ütüler en çok tercih edilen küçük ev aletlerindendir. Kendi kendini temizleyen ütü modelleri hayatınızı kolaylaştırırken vaktiniz size kalacak ve ütü sürecinizin kısa sürmesinin keyfini hayatınız boyunca süreceksiniz. Siz de en yakın mağazamıza gelerek veya web sitemizden ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir buhar kazanlı ütü modeli tercih ederek giysilerinizi güvenli, konforlu ve kısa sürede ütüleyebilirsiniz.6 yorum:

Aslolan Güzellik dedi ki...

Philips aldım yeni arnica hiç kullanmadım

larcencielblog dedi ki...

Aslında ütüyü değiştirsem Gülcan Abla çok sevinir! Arnica aklımda olsun, sevgiler :)

Mor Menekşe dedi ki...

Arnica hiç kullanmadım ama philips buhar kazanlı ütülerden çok memnunum.:)

makyajdeneyimleri dedi ki...

İlk defa gördüm. Güzel bir ürüne benziyor. Evlenen arkadaşlarıma tavsiye edebilirim

Locosmetico dedi ki...

Ben de yeni aldım. Aklımda olsun yine de belli olmaz

Siyah Beyaz Bir Hayat Bu dedi ki...

Denemek lazim bunu da :)