18 Mayıs 2011 Çarşamba

5. Blog Yazarları Buluşmasının Ardından


Geçtiğimiz Pazar sabahı ( 15 Mayıs 2011 ) 5. Blog Yazarları Buluşmasını Fenerbahçe Özsüt Atölye' de gerçekleştirdik. Yaklaşık 2 ay süren hazırlık sürecinden sonra her anlamda katılan tüm blogger arkadaşlarımızı memnun eden bir buluşma yaşadık. Organizasyonu Sevil, Zeynep ve ben üstlenmiştik bu defa. Hazırlanma süreci boyunca birbirimizle olan yakınlığımızdan da olsa gerek her türlü ayrıntıyı defalarca düşündük, tartıştık. Pazar günü ortaya çıkan sonuç da  bizi ve katılan herkesi  mutlu etmeye yetti.


Gelen her blogger arkadaşımız için özel yaka kartları hazırlandı. Sevgili Bengü' nün ellerine sağlık.


Buluşma mekanı olarak Fenerbahçe Özsüt Atölye bizi inanılmaz güzel ağırladı. Böyle kalabalık gruplara alışık olduklarından bizim bol hareketli, koşturmacalı halimize rağmen güleryüzlerini ve misafirperverliklerini hiç esirgemediler. Özellikle Hasan Bey, Taşkın Bey, Ahmet Bey ve tüm servis yapan arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Çok zengin bir Ege kahvaltısı eşliğinde blog yazarı arkadaşlarımızın da yanlarında getirdikleri lezzetleri ikram edebilme şansımız oldu. Her ne kadar biz ayakta olup pek tadına varamasak da misafirlerimiz çok memnunlardı bu bol çeşitlilikten. Tüm ikram getiren misafirlerimize de buradan teşekkür ediyorum.

Daha mekana adım atar atmaz hediyelerle karşıladık arkadaşlarımızı. Her gelen  blog yazarı misafirimize Vaseline hediye sepetleri ve Elidor'dan hediye poşeti verdik. Ayrıca diğer hediyelerimiz için de çekiliş yaptık. Neler yoktu ki?Maggi çok zengin ürün çeşitleriyle dolu harika sepetler hediye etti tam 30 katılımcımıza.


 Henkel'den çeşitli temizlik ürünlerinden oluşan poşetler verdik.


Benetton firması tam 5 blogger arkadaşımıza çanta hediye etti.


Muratbey Peynirlerinden  enfes peynir çeşitlerinden oluşan sepetler hediye edildi.
Elit Çikolata da misafirlerimize enfes çikolata çeşitleriyle dolu hediye poşetleri hediye etti.

Pırlanta firması Roberto Bene 5 misafirimize pırlanta kolye armağan etti.


Sofra Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sevgili Esra Düzdağ da derginin fotoğrafçısı Erkin Bey ile kahvaltıda bize eşlik ettiler. Sofra Dergisi 3 kişiye 6 aylık dergi aboneliği ve 3 kişiye de Özel Kitaplarından hediye etti. Dergiden abonelik kazananlardan biri de benim bu arada.


Becel firmasından 20 kişiye hediye sepeti verildi. Allahım ben şu anda yazarken bile yoruldum, düşünün artık siz gerisini :)


Akdeniz Bijuteri de birbirinden zevkli aksesuarlar hediye etti misafirlerimize.

 


Altıparmak Bal firması 3 katılımcıya ahşap kutular içinde yöresel ballardan oluşan hediye kutuları verdi. Ayrıca misafirlerimiz kahvaltılarını da masalara dağıtılan  Altıparmak ballar ile tatlandırdılar.


Yonca Gıda tam 5 misafrimize çeşitli ürünlerinden oluşan hediye kolileri verdi.


 Sevgili Gülhan Kara Chef's Istanbul' dan tam 5 kişiye Macaron kursu hediye ettik.Günün sonunda Özsüt' ün bize hediye olarak hazırladığı bu harika pastayı kestik Sevil ve Zeynep ile. Yüzümüzdeki gülücükler tüm koşturmacamızın sonunda herkes için keyifli bir Pazar sabahı yaşatmış olmaktan dolayı idi. Bizimle beraber olmak için şehir dışından gelen birçok da misafirimiz vardı. Tüm katılımcılara tek tek teşekkür ediyoruz. Ve cömert hediyeleriyle güne renk kattıkları için tüm sponsor firmalara ayrı ayrı teşekkürler ederiz.


Toplu fotoğraf çekiminden sonra bir sonraki buluşma için görevi devretttik.


Sofra Dergisi Esra Hanım da gün sonunda bizleri bu harika organizasyon için tebrik edip hatıra fotoğrafı çektirdi.


Buluşma ilgili daha fazla okumak isterseniz aşağıdaki adreslere de mutlaka uğrayın.


Sofra Dergisi 5. Blog Yazarları Buluşmasına web sayfalarında çok geniş yer ayırmış. http://www.sofra.com.tr/fotohaber/haberfotohaber/5-blog-bulusmasi?totalCount=24&page=1

Buluşmaya ait tüm fotoğraflara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Yorum Gönder