29 Ocak 2010 Cuma

Bugün Benim Doğumgünüm...


DOUBLE DOĞUMGÜNÜ

Evettt bugün benim doğumgünüm, artık kaç yaşında olduğumu saklamak isteyecek kadar yaş aldığım bir dönemece girmiş bulunuyorum, hayırlı uğurlu olsun.
Geçen gün büyük adamım arayıp da '' Murat aradı, Perşembe akşamı hep birlikte kutlayalım kızların doğumgünlerini, ne dersin? '' diye sorunca bu yılki kutlamamızı bir gece önceden yapmış olduk. Murat büyük adamın taa liseden beri arkadaşı, eşi Aynur' un doğumgünü de benden bir gün önce.
Beyler bizim için çok güzel bir mekanda rezervasyon yaptırmışlar. Paysage Restaurant haftaiçi olması sebebiyle hem çok sakindi hem de servis ve yemekler oldukça iyiydi. Soğuk bir İstanbul gecesinde her ne kadar eşsiz güzellikteki Boğaz manzarasını izleyemesek de ortam bizi ısıttı diyebilirim. Bol kahkahalı ve keyifli bir gece geçirdik. İnsan kaç yaşına girerse girsin doğumgünü çocuğu olma ruh hali çok güzel. Keşke o ruh halini hep taze tutabilsek tüm yıl boyunca.


Haliyle kutlama olayını dün gece halletmiş olduğumuzdan bu gece oğluşum ve kocacımla beraber bir mum üfleyip pasta keseriz ve bu yılki merasimi de sonlandırmış oluruz.Dün gece mumumu üflerken dilek tutmayı unutmuştum, bu akşam unutmamam gerek...

Yorum Gönder