23 Aralık 2010 Perşembe

İstanbul 4. Blog Yazarları Buluşması


Geçtiğimiz Pazar günü harika bir buluşma yaşadık biz bloggerlar. 4. Blog Yazarları Buluşması Fenerbahçe Moss Marine Cafe' de gerçekleşti. Bu defaki organizasyonu Aylin, Cihan, Seviye ve Serap üstlenmişlerdi. Bizler için ne olursa olsun bir arada olup muhabbet etmek yeterli gibi görünse de her ayrıntısı düşünülmüş, keyfimize keyif katacak nitelikteydi.
Yaklaşmakta olan yeni yıl temasıyla yapılan buluşmada harika çeşitlerle bezeli bir açık büfe vardı. Zengin kahvaltı çeşitlerinin yanısıra biz yemek bloglarının da desteğiyle kek-börek- çörek kategorisi de hiç fena sayılmazdı. Yemenin içmenin muhabbetin yine içine düştük yani.

 Buluşmanın en keyifli anlarından biri de Sevgili Yasemin Sungur' un yaptığı konuşma idi. Bizleri öyle bir büyüsüne kaptırdı ki dinlerken içimizdeki cevhere yaklaştığımızı hissettirdi. Konuşmasından kendi payıma aldığım çok şey oldu ama bu cümle aklımda kaldı : Hayatta hiçbir şeyi şiddetle isteme ve hayatta hiçbir şeyi şiddetle reddetme. Çok keyif aldım çok. Yasemin Sungur' un bir de dergisi var online okuyabileceğiniz ve hatta dilerseniz yazılarınızla katkıda da bulunabileceğiniz, Martı. Bence bir bakın, eminim sizi de bir yerlerden yakalayacaktır.Buluşmada biribirinden harika hediylerle de hepimizi keyiflendirdi arkadaşlarımız. Benim payıma en sevdiğim şeylerden biri çıktı, yemek kursu. En kısa planlayıp keyifli saatler geçirmeyi düşünüyorum. Bu harika gün için emeği geçen arkadaşlara teşekkürler ediyorum.

Bu arada bir sonraki buluşmayı kimler yapıyor biliyor musunuz? Gülay, Sevil, Zeynep ve bendeniz.
Yorum Gönder